Мед. Фото: pixabay.com

Вживання меду допоможе боротись з переохолодженням організму

Група вчених Оксфордського університету у Великобританії підтвердила ефективність використання меду при простудних захворюваннях.

Даний продукт допомагає при кашлі і ураженні верхніх дихальних шляхів краще антибіотиків. Про це повідомив UkrHealth з посиланням на The Daily Mail.

Мед століттями використовується людством як народний засіб при болях в горлі, дратівливому кашлі і звичайній застуді. Нове дослідження показало, що його можна застосовувати при лікуванні названих розладів здоров’я. Фахівці проаналізували наукові роботи з вивчення різних властивостей меду і визначили, що він набагато ефективніший за препарати, що допомагають боротися з наслідками переохолодження організму.

Те ж відноситься до антигістамінних і знеболюючих засобів в ході лікування інфекції верхніх дихальних шляхів. Основними ознаками останньої є застуда і кашель, причому в даному випадку мед допоміг пацієнтам позбутися від хворобливих проявів краще, ніж традиційні лікарські препарати.

Дані ласощі на 36% ефективніші за ліки при придушенні нападів кашлю, при цьому тяжкість симптоматики зменшується на 44%. Продукт скорочує в середньому на дві доби час, необхідний для повного відновлення після лікування інфекції верхніх дихальних шляхів.

Британські вчені зробили висновок, що мед необхідно використовувати при лікуванні простудних захворювань. Разом з тим він має побічні ефекти, так як у деяких може з’явитися алергічна реакція.

Нагадаємо, що лікарі настійно рекомендують додавати рибні страви в меню мінімум два рази на тиждень – вони містять білок та не створюють відчуття тяжкості.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram