Хурма. Фото: Pixabay

Вживання хурми натщесерце шкодить здоров’ю

При деяких хронічних порушеннях вживання хурми може нашкодити – це, наприклад, стосується людей з проблемами сечового міхура.

Хурма багата мінералом калієм і може давати сечогінний ефект. Особам, хто має камені у нирках чи патологію сечового міхура, можна вживати не більше одного плоду хурми в день, повідомляє Голос.

Крім того, хурма має властивість посилювати секрецію шлункового і панкреатичного соків. З огляду на це, ягоду потрібно з великою обережністю вживати при наявних проблемах з підшлунковою залозою.

Також шкідливо їсти хурму відразу після основного прийому їжі (особливо якщо він містив м’ясну страву), щоб уникнути метеоризму і розладів. Не потрібно ласувати ягодою на ніч, інакше її вуглеводи будуть перетворюватися в жир.

Ще одна небезпека – поїдання хурми натщесерце. Вона містить велику кількість пектину і дубильної кислоти, що сприяють утворенню шлункового каменю.

Нагадаємо, що вчені з Великобританії виявили незвичайну властивість однієї з найпопулярніших спецій. Як повідомляється, тепер рак можна запобігти з допомогою паприки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram