Фісташки. Фото: pixabay.com

Вживання фісташок впливає на вагу

Щоденне вживання фісташок допомагає людям з ожирінням скидати зайві кілограми – у цих горіхах багато білка, мікронутрієнтів і корисних волокон.

До такого висновку прийшла група дослідників після експерименту над добровольцями, повідомляє Newsyou з посиланням на Nutrients. Прийнято вважати, що горіхи – це табу для людей з надмірною вагою, так як вони відносяться до висококалорійних продуктів. Але фісташки виграють тут за рахунок великої кількості корисних поживних елементів.

Фісташки містять вітамін К, калій, фітостерол, гамма-токофенарол і бета-каротин. Для експерименту було залучено людей з ожирінням, які протягом чотирьох місяців щодня з’їдали по 42 грами фісташок. Всі випробовувані не тільки швидко скидали вагу, але і істотно втрачали в обсягах. Також у них знизилося артеріальний тиск. При цьому всі добровольці розповіли, що у них пропала тяга до солодкого.

Вчені не вважають, що потрібно зовсім відмовлятися від горіхів, адже в них міститься багато клітковини, яка просто незамінна для правильного травлення. Крім того, в горіхах є такі антиоксиданти, як лютеїн і зеаксантин, які бережуть клітини від пошкоджень. Запорука успіху – помірність у вживанні: досить жменьки горіхів в день.

Нагадаємо, що кожен прийом їжі повинен відбуватись згідно вашого біологічного годинника. Це допоможе полегшити процес травлення і краще засвоїти всі необхідні поживні речовини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram