Схуднення: Фото: pixabay.com

Визначено час, який найбільше підходить для схуднення

Кожен прийом їжі повинен відбуватись згідно вашого біологічного годинника. Це допоможе полегшити процес травлення і краще засвоїти всі необхідні поживні речовини.

Через насичений щоденний графік більшість із нас обідає дуже пізно, стверджує ETimes. Дослідження показало, що обід після 15:00 суттєво уповільнює процес схуднення. Науковці спостерігали за дією білка периліпіну, який знаходиться в клітинах людини і важливий для спалювання жиру в організмі. Вони встановили, що люди зі специфічною генетичною варіацією цього білка втрачали менше жиру, коли їли після 15:00.

Внутрішня активність організму регулюється циркадними ритмами. Саме від них залежить, коли ми відчуємо сонливість або голод. На процес схуднення циркадні ритми також впливають. Вони контролюють секрецію інсуліну в організмі. Несвоєчасне вживання їжі, коли інсуліну виділяється менше, серйозно ускладнює спалювання жиру.

Втім, дослідження не виявили зв’язку швидкості схуднення та часу вживання сніданку та вечері. Для тих, хто намагається контролювати свою вагу, обід – найважливіша трапеза за день. Саме на обід припадає основна частка спожитих за день калорій. Тому обов’язково потрібно підібрати продукти та визначити розмір порцій для обіду. Необхідно споживати 50% калорій на обід, 15% на сніданок, 20% на вечерю та 15% під час перекусів протягом дня.

Нагадаємо, що у швидкому схудненні допоможе вживання кальцію, заліза, йоду, натрію, калію і магнію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram