Ананас. Фото: Pixabay

Вживання ананасу допомагає при схудненні

Ананас не перевантажує організм зайвими калоріями – він багатий на поживні речовини, тож є ідеальним продуктом для тих, хто хоче скинути зайві кілограми.

Ананас має вишуканий кислувато-солодкий смак, тож здається, що він повинен містити багато цукру. Насправді ж 100 г свіжого ананаса містять всього 50 калорій, а вуглеводів у ньому лише 4%, повідомляє Жіночий світ з посиланням на Health shots.

Ананаси містять бромелаїн, протеолітичний фермент, який допомагає розщеплювати молекули білка в організмі. Таким чином він допомагає нарощувати м’язову масу, а також спалювати жир, особливо в зоні живота.

Читайте також: Вживання хурми натщесерце шкодить здоров’ю

Вживання ананасів сприяє здоровому травленню, покращуючи засвоєння корисних речовин, а також прискорюючи обмін речовин, що також допомагає скинути зайві кілограми.

Ананас містить як розчинну, так і нерозчинну клітковину, яка робить його ситним та допомагає схуднути. Крім того, антиоксиданти, клітковина та вода підтримають водний баланс – коли в організмі достатньо води, ми не так сильно відчуваємо голод, що дозволяє уникнути переїдання.

Нагадаємо, що дослідження німецьких вчених призвело до відкриття. Вони з’ясували, що існує зв’язок між щедрістю суспільства і середньою тривалістю життя його членів – люди довше живуть в суспільствах, члени яких підтримують один одного ресурсами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram