Вже у травні мешканці мікрорайону Варварівка будуть з централізованим водопостачанням.
Про це в програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ» розповів директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.
Варварівка нарешті буде з водою. Ми спілкувались на минулому тижні з Коренєвим Сергієм Миколаєвичем, директором департаменту ЖКГ. Вони є замовниками цього проєкту. Є опитмістичний сценарій, що до кінця травня дюкер передадуть на баланс «Миколаївводоканалу» і ми вже зможемо видавати населенню технічні умови для підключення до водопроводу», – розповів Борис Дуденко.
Строки до кінця травна керівник «Водоканалу» назвав оптимістичними, але реальними для виконання.




