Виставка «Миколаївська книга-2020» пройшла у віртуальному форматі

Однієї з найважливіших культурних подій міста є щорічна виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга». У зв’язку з введенням в країні обмежувальних карантинних заходів XVIIІ виставка місцевих видавництв «Миколаївська книга-2020» проходить з 21 по 30 квітня у віртуальному форматі.

Про те, як проходить виставка онлайн та чи до вподоби такий формат миколаївцям розповіла заступниця директора центральної міської бібліотеки імені М.Кропивницького Любов Варюхіна.

На вас чекає онлайн-знайомство з книжковими новинками 2019-2020років, що вийшли друком умиколаївських видавництвах та видавничих центрах закладів освіти Миколаєва, у вигляді серії коротких відеооглядів книг, буктрейлерів, інтерв’ю з видавцями, – розповідає Любов Варюхіна.

Для широкого перегляду підготовлено ретроспекцію відеоматеріалів виставки минулих років, куди увійшли телесюжети про виставку, аудіо- та відеозаписи творчих вечорів, презентацій книг, зустрічей з авторами тощо.

Дивіться також: Концерт Melovin в концерт-холі «Юність»

На виставці «Миколаївська книга» 2020 року презентовано понад 100 нових книг миколаївських видавництв, видавничих центрів,а саме видавництв Ірини Гудим, Василя Торубари, Льва Траспова, Павла Шамрая, Віктора Швеця, видавництва «Іліон», видавничих центрів МОІППО, НУК ім. адмірала Макарова,також на огляд представлено суспільно-політичний журнал «Імена».

Нагадаємо, Олександра Казакова презентувала дебютний кліп «Сон».

Раніше повідомлялось, у концерт-холі «Юність» відбувся виступ гурту «Авіатор».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram