Вища освіта пережила карантин успішно і без втрат, – Тетяна Шестопалова

Під час карантину навчальний процес у ЧНУ ім. Петра Могили не припинявся і відбувався дистанційно. Наразі студенти готуються до сесії. Заліки та іспити складатимуть вже в аудиторіях, але з чітким дотриманням санітарних норм.

Карантин став для освітян хорошим поштовхом для того, щоб урізноманітнити навчальний процес. Про це в ефірі програми “Діалог” розповіла завідувач кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ ім. Петра Могили Тетяна Шестопалова.

На початок офіційно оголошеного карантину ми вже мали розклад відповідний, ми вже мали цілу купу дуже корисних методичних вказівок і ми могли організовувати навчальний процес, – зазначає Тетяна Шестопалова.

Дивіться також: У миколаївській Могилянці відкрили Школу журналістики

Під час дистанційного навчання виникали проблеми, але Тетяна Павлівна вважає, що вони не нашкодили освітньому процесу, а навпаки допомогли його покращити та окреслили орієнтири на майбутнє.

Дистанційна освіта показала, що по-перше, це важливий і дуже потрібний, актуальний спосіб організації освіти і отримування, здобуття освіти. Дистанційна освіта потребує ще і від викладачів, і від студентів докладання багатьох зусиль, яких ми раніше не докладали, – вважає Шестопалова.

Читайте також: Студентка миколаївської Могилянки стала Глобальним послом миру

Нагадаємо, попри нестандартну ситуацію через карантин, шанс відсвяткувати випускні вечори є. Все залежить від епідситуації в Україні.

Поширити:

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031