Чи відзначатимуть цього року випускні?

Попри нестандартну ситуацію через карантин, шанс відсвяткувати випускні вечори є. Все залежить від епідситуації в Україні.

Так прокоментувала можливість проведення випускних вечорів Ганна Личко в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

У квітні Міністерство освіти й науки дало рекомендацію не проводити випускні вечори і останні дзвоники. Але поряд з тим, карантин, як ми розуміємо, пішов легшими темпами, ніж очікувався. В нас навіть і ЗНО почалось раніше, ніж спочатку обговорювалось. Так, цей рік зовнішнє незалежне оцінювання починається з 25-го червня і 17-го липня закінчується. Якщо все в нас у країні буде гаразд, і всі отримають свої свідоцтва про повну загальну середню освіту. Формат проведення випускного залежатиме виключно від епідситуації в країні, нашій області, місті. Тому про щось зараз говорити, я думаю, зарано, – сказала Ганна Личко.

Чиновниця також розповіла, що в цьому році відбулись нестандартні останні дзвоники в місті. Переважно вони проходили в форматі онлайн. Усі записи можна передивитись на сторінці управління освіти в Фейсбуці.

Як відомо, пришкільні табори цього року через карантин працювати не будуть. Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram