У спортивної громади Миколаєва чергове високе досягнення.
Про це повідомляє Управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради.
Цього разу на Чемпіонаті світу з веслування на ергометрах Concept 2. На дистанції 500 м вихованець Школи Вищої Сспортивної Майстерності Антон Бондаренко виборов «срібло».
Щиро вітаємо нашого спортсмена та його тренерів Ю.О. Павленко, С.М. Єнтіса, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Миколаєві визначили кращих спортсменів 2020 року.
Як раніше повідомлялось, у Миколаєві придбали нові човни та автомобіль для спортшколи з академічного веслування.




