Чемпіонат Європи з бразильського джиу джитсу «Balkan Open» проходив з 15 по 18 вересня у місті Подгориця, що у Чорногорії.
Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 19 вересня.
Всього в змаганнях приймали участь 1270 спортсменів з 24 країн, серед яких збірна України посіла 2 командне місце. У складі національної збірної боролися і миколаївці. В їхньому активі медалі різного гатунку. Так золото вибороли Іван Сандул, Роман Сандул, Вікторія Чуханенко та Дмитро Тесаков, срібну медаль – Дмитро Талагаєв, а бронзу – Артем Мазуренко. Досвід участі в таких змаганнях отримали Андрій Трифонов та Валерія Шутєєва. Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:
- на офіційному сайті телеканалу «МАРТ»;
- у Telegram-каналі «МАРТ»;
- на YouTube-каналі ТРК «МАРТ»;
- також дивіться нас у прямому ефірі.




