Фото: Центральна виборча комісія

Вибори в Україні можуть скасувати лише при запровадженні надзвичайного стану

На проведення місцевих виборів не зможе вплинути навіть ситуація, при якій 50 відсотків території України опиняться у “червоній” зоні карантину.

Про це розповів очільник партії “Слуга народу” та перший заступник голови парламентської фракції “СН” Олександр Корнієнко розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Якщо говорити з юридичної точки зору – на сьогодні підстав для скасування виборів немає. Від 5 вересня починається виборчий процес, і його не можна зупинити нічим, окрім надзвичайного стану”, – наголосив Корнієнко. 

За його словами, сценарій перенесення голосування в окремих регіонах також наразі не розглядається. Корнієнко навів приклад Чернівців, які зараз знаходяться у “червоній зоні” карантину. За його словами, правових підстав зупинити виборчу кампанію у такому випадку немає.

Центральна виборча комісія (ЦВК) на засіданні 8 серпня призначила на 25 жовтня вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у всіх 24 областях України.

Нагадаємо, що станом на 13 серпня в Україні до послаблення карантину не готові одинадцять областей, а також місто Київ. До оновленого списку були включені Тернопільська та Черкаська області.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram