Втілив свою мрію: 49-річний двірник з Херсона переміг на Чемпіонаті світу з джиу-джитсу

49-річний двірник з Херсона Ігор Євтушенко здійснив свою мрію – поїхав на Чемпіонат світу з джиу-джитсу та виграв золоту медаль.

Раніше 49-річний спортсмен став відомим на всю країну, коли написав у соцмережі, що збирає гроші, аби поїхати на світову першість з джиу-джитсу. Про себе він розповів, що зранку прибирає шкільне подвір’я, а після роботи тренується сам і навчає інших, повідомляє ТСН.

Історія Ігоря так вразила людей, що гроші на стартовий внесок зібрали за день. А решту дала промоутерська компанія.

Таким чином, Ігор зміг поїхати на Чемпіонат світу, який відбувався в ОАЕ. 15 листопада у себе в Facebook повідомив, що виграв змагання у віковій категорії 45+.

Нагадаємо, вихованець Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Павло Лук’янов посів третє місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO, який проходив в італійському місті Лідо-ді-Єзоло.