Кікбоксер з Миколаєва Павло Лук’янов завоював «бронзу» на Чемпіонаті світу

Вихованець Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи №2 Павло Лук’янов посів третє місце на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO, який проходив в італійському місті Лідо-ді-Єзоло з 15 по 24 жовтня.

Миколаївець завоював «бронзу» в розділі лоу-кік у вазі до 91 кілограма, повідомляється на сайті Національної федерації кікбоксингу України WAKO.

При цьому, ще один вихованка Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи №2 – Вікторія Павленко фінішувала у топ-5 першості світу з кікбоксингу WAKO. Обидва миколаївських спортсмени тренуються під керівництвом Ігоря Павленко.

Вихованка ДЮСШ №2 Ніна Карпенко також завоювала «бронзу» Чемпіонату світу з кікбоксингу у вазі 81+ кілограм. Варто зазначити, що спортсмени виступали за підтримки Федерації боксу Миколаївської області.

Всього Національна команда України з кікбоксингу WAKO завоювала 27 особистих нагород. У загальнокомандному заліку Україна увійшла в топ-10 збірних ЧС-2021 – дев’ята позиція серед 50 країн, представники яких виграли медалі цьогорічного турніру.

На чемпіонаті також визначилися володарі ліцензій на головний неолімпійський старт чотириріччя – Всесвітні ігри 2022 року. Ліцензійних категорій було тільки 6 і тільки в розділі К1. На рахунку українських кікбоксерів практично 100% показник – вони взяли 5 ліцензій.

Нагадаємо, вихованки дитячо-спортивної школи № 2 здобули три нагороди на Чемпіонаті України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат. Змагання проходили в Ужгороді у березні цього року.

Як відомо, 16 жовтня у Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір «KWF Ukrainian Open Cup 2021» серед дітей, юнаків, дівчат, юніорів та юніорок.