Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами об’єднує миколаївських школярів

Стати ековідповідальним – нелегка справа, а зробити таким сотні інших – вчинок практично героїчний. Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» запрошує всіх активних, креативних та відважних школярів 5-11 класів взяти участь у Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling», що відбудеться онлайн 5 листопада 2020 року.

Організатори заохочують створювати ролики, постери та зовнішню соціальну рекламу, які можуть допомогти людям зробити середовище комфортним та екологічно чистим. Для участі потрібно створити рекламу на вибір. Це може бути білборд, сітілайт, постер, відео або інтернет-реклама. Роботи приймаються до 1 листопада 2020 року включно. Також треба заповнити анкету учасника за посиланням.

Школярам пропонують осмислити три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття). Роботи учасників, які відповідають всім критеріям Положення фестивалю, боротимуться за цінні подарунки для своїх шкіл.

«Ключове досягнення фестивалю в тому, що школярі задають ритм, тренд сьогоденню. Вони самі дбають про довкілля і запалюють своїми діями інших. Перший такий конкурс соціальної реклами ми провели минулого року. Тоді до нього долучилося 840 учнів зі 143 шкіл із різних куточків України. Цей результат показав, наскільки екологічно свідомими є учасники фестивалю, які глибокі думки вони транслюють. Саме тому ми не змогли зупинитись і проводимо фестиваль вдруге навіть попри карантин», – говорить Юлія Мархель, засновниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».

Читайте також: Екологи попередили про загрозу брудних вікон для здоров’я.

Учасники заходу разом переглянуть кращі роботи. Переможців конкурсу буде оголошено під час проведення прямої трансляції 5 листопада 2020 року онлайн в Zoom та на сторінці School Recycling World у Facebook.

«Фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді показує, бути екологічним – це стильно, легко та корисно. Це також і про формування екологічної культури і свідомості в Україні, про інформаційну екопросвіту, якої подекуди бракує в цифровому світі», – коментує Ксенія Ренчковська, очільниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» в Україні.

Головним організатором фестивалю є ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру та підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна, що допомагає розвивати культуру свідомого поводження з відходами. Локальний організатор – КУ «Агенція розвитку Миколаєва».

Нагадаємо, Миколаївські школярі перемогли у конкурсі до Всесвітнього дня прибирання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram