Вікно. Фото: Pixabay

Екологи попередили про загрозу брудних вікон для здоров’я

Спеціаліст рекомендує мити вікна як мінімум два рази на рік.

Глава лабораторії “Екологія життєвого простору” Антон Ястребцев попередив про загрозу брудних вікон для здоров’я. За словами фахівця, мити їх потрібно не рідше двох разів на рік, пише Лента.

“Це важливо не тільки для підтримки чистоти, але і для здоров’я. Організму потрібна велика кількість сонячного світла, тому в приміщенні повинно бути ясно. Саме тому в будинках старої споруди вікна є навіть в коморах і туалетах”, – розповідає Ястребцев.

Для здоров’я дуже важлива інсоляція. Якщо вікна брудні, в приміщення проникає менше світла, а його недолік може спровокувати чимало проблем. При цьому небезпечний також бруд, який знаходиться не тільки на склі, а й на підвіконнях і рамах.

Читайте також: Сухість у роті може бути ознакою тяжкої хвороби

Спеціаліст рекомендує мити вікна як мінімум два рази на рік, особливо це важливо для тих, хто схильний до алергій. Взимку і влітку спостерігається різний склад пилу. У теплу пору року в повітрі присутній тополиний пух і інші продукти рослинного походження. Взимку накопичується сажа і хлориди. З цієї причини наводити чистоту потрібно взимку і влітку. При цьому краще використовувати спеціальні миючі засоби.

Нагадаємо, що за даними опитувального дослідження, курці насправді виявилися більш схильними до депресивних настроїв, ніж люди, які не покинули курити. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram