Микола Галушко. Фото - news.liga.net

Всі місця в списках на місцевих виборах продані, – нардеп Галушко

Микола Галушко заявив, що не може далі брати участь в партії Слуга народу і виходить з неї.

Народний депутат з фракції Слуга народу Микола Галушко заявив, що всі місця в списках партії на місцевих виборах були продані, через що він виходить з партії. Заяву нардеп зробив у відеозверненні до президента Володимира Зеленського в Facebook, повідомляє Ліга.Новини.

Дивіться також: Партія “Миколаївці” офіційно представила своїх кандидатів на місцеві вибори

“Зараз, на місцевих виборах, все місця в списках політичної партії Слуга народу були продані, і заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старою елітою на місцях, на жаль, просто слова”, – заявив Галушко.

Читайте також: “Слуга народу” програє із тріском місцеві вибори, – Дмитро Гордон

Нардеп вважає, що достатньо відкрити список партії по його виборчому округу, щоб переконатися в цьому. Інших доказів своїх тверджень Галушко не надав. Нардеп був обраний по мажоритарному округу №97 – Березань, Бровари, частина Баришівського і Броварського районів.

Дивіться також: “Я чекаю кожного”, – Домбровська розповіла про свою команду на вибори

Галушко заявив, що в такій партії ні він, ні його команда, далі брати участь не будуть, тому він офіційно заявляє про вихід з партії Слуга народу.

Кандидатом на пост Миколаївського міського голови від «Слуги народу» представлена Тетяна Домбровська – підприємець, громадська діячка, активний учасник  партії «Слуга Народу».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram