“Я чекаю кожного”, – Домбровська розповіла про свою команду на вибори

Кандидат на посаду Миколаївського міського голови від «Слуги народу» Тетяна Домбровська розповіла про свою команду на вибори.

Що відомо про Домбровську? Вона – підприємець, громадська діячка, активний учасник партії «Слуга Народу», а з сьогоднішнього дня – офіційний кандидат на вибори міського голови. Домбровська не приховує, що продовжує пошук нових партнерів саме у місті.

“Я зверталась до громадян нашого міста, аби люди подавали анкети – люди, які прагнуть щось змінити, бути волонтерами, приймати участь у змінах нашого міста. Наразі ми двічі на тиждень проводимо зустрічі робочої групи за участі представників інших регіонів”, розповіла Домбровська у інтерв’ю ТРК МАРТ.

Також Домбровська підкреслила, що люди, які прагнуть увійти до команди Слуги Народу, повинні прагнути до розвитку Миколаєва.

“Для мене важливо, аби у команді були люди, які прагнуть до змін у нашому місті, прагнуть розвитку і не бажають покидати Миколаїв. Ми чекаємо абсолютно кожного”.

Сьогодні в Миколаєві Президенту України Володимиру Зеленському представили команду, яка піде від партії «Слуга народу» на місцеві вибори.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram