Ворог вкотре обстріляв Миколаїв ракетами С-300

Є жертви.

Вночі у вівторок, 18 жовтня, російські окупаційні війська обстріляли Миколаїв зенітно-ракетними системами С-300. Потрапили до житлової двоповерхової будівлі у центрі міста. З-під завалів зруйнованої будівлі витягли тіло чоловіка. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Також ворог пошкодив місцевий квітковий ринок.

Читайте також: У Миколаєві дрони влучили в об’єкти промислової інфраструктури та фармацевтичний склад

Зазначимо, що Миколаїв з початку російського вторгнення є прифронтовим містом і зазнає інтенсивних ракетних атак ворога.

Нагадаємо, внаслідок російського акту тероризму 13 жовтня у Миколаєві загинули 8 людей, включаючи 11-річного хлопчика.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: