Є жертви.
Вночі у вівторок, 18 жовтня, російські окупаційні війська обстріляли Миколаїв зенітно-ракетними системами С-300. Потрапили до житлової двоповерхової будівлі у центрі міста. З-під завалів зруйнованої будівлі витягли тіло чоловіка. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Також ворог пошкодив місцевий квітковий ринок.
Читайте також: У Миколаєві дрони влучили в об’єкти промислової інфраструктури та фармацевтичний склад
Зазначимо, що Миколаїв з початку російського вторгнення є прифронтовим містом і зазнає інтенсивних ракетних атак ворога.
Нагадаємо, внаслідок російського акту тероризму 13 жовтня у Миколаєві загинули 8 людей, включаючи 11-річного хлопчика.
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




