Ворог атакував «шахедами»

В ніч на 27 жовтня, російські окупаційні війська атакували Миколаївщину безпілотниками типу «Shahed». Два з них було знищено силами протиповітряної оборони. Також повідомляється про влучання ворожими безпілотними апаратами за межами міста Вознесенськ. Удар окупантів спричинив пожежу, яка була локалізована о 06:00. Постраждалих немає.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 27 жовтня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: