ВООЗ: Смертність від COVID-19 досягла рекордно низького рівня

Кількість щотижня реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік.

Про це під час брифінгу 13 жовтня повідомив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, інформує прес-служба міжнародного відомства.

Однак, за його словами, все ще фіксується майже 50 тисяч смертей в тиждень, а реальне число, безумовно, вище.

Смертність знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн стикаються з новими хвилями випадків захворювання та смерті. І, звичайно ж, смертність найбільш висока в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин, — зазначив глава ВООЗ.

За його словами, 56 країн, більшість з яких розташовані в Африці, не змогли до кінця вересня вакцинувати 10% населення. У трьох країнах вакцинація ще не починалася: Бурунді, Еритрея і КНДР. Також в ВООЗ сумніваються в тому, що до кінця року буде досягнута мета по вакцинації 40% населення в світі.

Нагадаємо, у ВООЗ вважають, що людство подолало майже 60% шляху для виходу з пандемії, але поява нових штамів коронавірусу та інші несподівані перешкоди можуть значно віддалити завершення пандемії.

Як відомо, в ООН і ВООЗ планують до кінця року вакцинувати 40% населення планети. Для цього країнам G20 необхідно зібрати 8 млрд доларів, щоб вакцинація від COVID-19 стала доступнішою в найбідніших країнах світу.

Раніше повідомлялося, очільник Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге заявив про необхідність третього COVID-щеплення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram