Володимир Зеленський привітав Україну з новим 2021-м роком

Президент України Володимир Зеленський у новорічному зверненні розповів дітям про боротьбу з коронавірусом, кредитах для бізнесу, будівництві доріг і мостів, повернення українців додому і ситуацію на Донбасі. Побажання для громадян прозвучали як від глави держави, так і від дітей.

В цьому році у президента створили відео в форматі бесіди з маленькими українцями. Саме їм Зеленський і розповів про минулий рік, повідомляє «Українська правда».

Президент зазначив, що у цьому році в Україні були події, якими можна пишатися, але і були ті, за які соромно. Що стосується останніх, то у зверненні до українців нагадали про бунт у Нових Санжарах. Згадали в Офісі і про катастрофу літака МАУ в Ірані, лісових пожежах на сході України, падінні літака Ан-26 з курсантами під Чугуєвом.

Приділив увагу президент і ситуації на Донбасі. За його словами, 2020 нагадав українцям, що означає тиша, зазначивши зменшення обстрілів і втрат серед наших військових.

Президент згадав видатних українців, яких забрав цей рік, зокрема вченого Бориса Патона, письменника Михайла Жванецького, композитора Мирослава Скорика і режисера Романа Віктюка. Зазначив він і отримання титулу найсильнішої людини планети українцем Олексієм Новіковим.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram