Водії миколаївських маршруток відключають трекери, щоб їх не бачили конкуренти

Водії маршрутних таксі відключають GPS-трекери для того, щоб їх не відстежували конкуренти.

Про це заявив начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Дмитро Попов в інтерв’ю виданню «0512.ua».

Відзначається, що останній раз питання підвищення тарифів у маршрутних таксі піднімалось у 2018 році. Тоді проїзд підвищили до 5 гривень. Натомість водії обіцяли, що встановлять трекери. Однак миколаївці скаржаться, що трекери є далеко не у всіх.

Дмитро Попов зазначив, що трекерами обладнано більшість маршруток, але водії спеціально їх відключають.

Трекери є майже у всіх «маршрутках». Коли ми приїжджаємо це перевіряти, то буває так, що у декого трекера немає, у когось є, проте не проплачений, а хтось ще навіть не увімкнув. Але це одиниці. В основній масі є. Але виїхали на маршрути і вимкнули. Чому відключають? Це конкуренція, щоб їх не відстежували конкуренти. Але у кожного свій маршрут, свій пасажир. Вас же миколаївці чекають по табло, коли під’їде потрібна «маршрутка». А ось директорам фірм подобається, вони бачать, де їх машини. Ми прагнемо до комфортних послуг, трекери повинні бути, щоб жителі могли відслідковувати. Це сервіс та доступність, – сказав він.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, мета якого заборонити старі маршрутками у громадському транспорті.

Як повідомляв «МАРТ» раніше, 12 січня, водій маршрутного таксі №91 висадив близько десяти пасажирів на зупинці Космонавтів, відмовившись везти їх в Корабельний район Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram