Вода руйнує труби: Миколаївводоканал ремонту мережу по вул. Нацгвардійській

Комунальники з «Миколаївводоканалу» займаються заміною старої труби у мікрорайоні Соляні. Через ремонтні роботи було припинено водопостачання жителям 11 багатоповерхівок. На якому етапі ремонт зараз та як скоро миколаївцям увімкнуть воду, дивіться у матеріалі.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ».

Вже третій рік по трубах міського водогону у Миколаєві тече технічна вода. Вона створює не лише незручності для містян, які змушені з баклажками в руках ходити за питною водою, а і руйнує водомережу. Саме через це наразі у мікрорайоні Соляні по вулиці Нацгвардійській фахівці комунального підприємства «Миколаївводоканал» виконують ремонтні роботи.

Це труба стальна, вона уже пролежала більше 30 років. Сама по собі труба прийшла в несправний стан, – розповів начальник ремонтно-будівельної дільниці КП “Миколаївводоканал” В’ячеслав Чернозуб.

Вода такої якості завдає трубам значної шкоди, через що і виникають  аварійні ситуації. Наприклад, саме на цій ділянці комунальники вже декілька разів накладали хомути, однак в будь-який момент труба може знову не витримати.

Ремонтні роботи на цій ділянці виконують близько 10 комунальників, розповідає бригадир «Миколаївводоканалу». У планах завершити ремонт вже найближчими днями.

Ми тут займаємось роботами більше двох тижнів. Стараємось повернути воду місту якнайшвидше. Кожна роботу по-своєму складна, різна. Ми проходимо і газ, і телефонні мережі, і дорожне покриття. Робимо все, що від нас залежить, – підкреслив бригадир КП “Миколаївводоканал” Андрій Зубков.

Тож вже незабаром буде відновлено водопостачання на цій ділянці, кажуть комунальники. Адже на Миколаївводоканалі розуміють дискомфорт, який відчувають містяни, а тому і роблять все можливе, аби якнайшвидше закінчити ремонтні роботи.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти: