Військовослужбовці просять депутатів сприяти у вирішенні житлового питання

Миколаївські військовослужбовці звернулись до членів комісії з питань ЖКГ с проханням посприяти у вирішенні житлового питання. Ветерани АТО/ООС пропонують створити депутатську групу, що лобіюватиме будівництво житла для армійців 23-х контингентів.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Учасник бойових дій на сході України і діючий військовослужбовець Юрій Мірошник розповів, що у вересні минулого року Миколаївські армійці створили ініціативну групу, яка звернулась до міської ради з проханням створити спільну робочу команду. Її завданням мала стати розробка проєкту і фінансування будівництва житла для військових.

Ми провели 3 спільні наради з міською радою, де ухвалили рішення створити спільну робочу групу, але до сьогоднішнього дня вона не створена з невідомих причин. У мене підписи 125 членів територіальної громади, це військовослужбовці – учасники бойових дій, це службовці силових структур плюс члени територіальної громади”, – повідомив членам комісії Мірошник.

Ініціативна група пропонувала депутатам створити міжфракційну групу «За сталий розвиток Миколаєва», каже Юрій Мірошник. Також армійці звертались до громадських рад при центральних органах влади, створили з ними спільну робочу команду.

Наслідок нашої роботи – це створення робочої групи при Кабінеті Міністрів по будівництву житла у тому числі і для військовослужбовців, – каже Юрій Мірошник. – Ми звертаємось до вас, тому що у нас є в команді фахівці, професіонали, вони мають відповідні сертифікати, з ними працюють міжнародні організації. Ми пропонуємо і надали міському голові і депутатам у своєму зверненні дорожню карту, як це зробити, щоб влити в міський бюджет кошти і побудувати житло за міжнародними стандартами.”

Члени ініціативної групи раніше вже звертались до “земельної” комісії з проханням виділити ділянку під будівництво. Також подавали документи до ЦНАПу, згідно з якими цю ділянку мали виділити в районі проспекту Богоявленського, в розмірі 1 гектар.

Член комісії з питань ЖКГ Максим Невінчаний висловив думку, що питання створення житла для військових стосується президента, а не місцевих громад. При цьому, в своєму коментарі війну на сході України депутат назвав «військовим збройним конфліктом».

Юрій Мірошник уточнив, що ініціативна група веде перемовини з іноземними організаціями, котрі готові надати кошти на будівництво житла для військових Миколаєва у співфінансуванні з місцевою владою, яка має виділити 30% від вартості. До цих 30% входить надання землі та виготовлення проєкту будівництва.

Члени комісії з питань ЖКГ вирішили підтримати військовослужбовців і звернутись до міського голови з пропозицією створити робочу групу за участю депутатів  всіх фракцій і розробити програму будівництва житла для військових.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31