Віталій Кім вважає, що Миколаївщина готова до російських атак інфраструктури взимку

Очільник області Віталій Кім заявив, що об’єкти критичної інфраструктури готові до можливих російських обстрілів у зимовий період. За його словами на сьогодні вже забезпечено захист для 9 великих об’єктів.

Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі «МАРТ», 31 жовтня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: