Віталій Кім розповів про забезпечення дровами прифронтових територій на Миколаївщині

В першу чергу – це передня лінія фронту.

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів, як на Миколаївщині виконуватиметься постанова про забезпечення дровами прифронтових територій за державний рахунок.

Часу мало, зараз ми формуємо списки, готуємо відповідальних осіб, працюємо. Це не всіх людей ми можемо забезпечити, хоча, якщо дозволятиме закон і залишиться, то може і так.

Але в першу чергу – це передня лінія фронту, де немає струму та можливості відновити, – сказав Кiм.

Нагадаємо, що на територіях, прилеглих до зон проведення бойових дій, влада забезпечить мешканців безоплатною деревиною, щоб кожна сім’я мала можливість зігріти оселю протягом осінньо-зимового періоду.

Витрати на закупівлю та доставлення деревини обласним військовим адміністраціям компенсують шляхом перерозподілу субвенції з державного бюджету.

Змінами передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилеглі до зони проведення воєнних (бойових) дій, забезпечити населення цих територій деревиною паливною на період опалювального сезону.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram