Віталій Кім і Дмитро Марченко. Фото з відкритих джерел

Віталій Кім пояснив, чому генерала Марченка повернули до Миколаївщини

Генерала Марченка направили до Миколаївської області для «покращення співпраці цивільної адміністрації з військовими та роботі з партизанами».

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у коментарі для проєкту Радіо Свобода «Новини Приазов’я» пояснив, чому генерал Дмитро Марченко знову прибув до регіону.

Читайте також: “Щось пішло не так”: генерал Марченко назвав головні прорахунки окупантів на півдні

«Пана Марченка за моїм листом, за моїм проханням, відрядив до Миколаївської області головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний з метою покращення співпраці цивільної адміністрації з військовими та роботі з партизанами.

Тобто пан Марченко не підпорядкований військовим щодо воєнних дій, але щодо цивільних і військових, які не в тилу, а скажімо так, по забезпеченню, він підсилить. Тому, що він має відповідний досвід, комунікацію і знайомства на території Миколаївської області», – розповів Кім.

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко до квітня керував обороною Миколаєва, а потім був переведений на іншу ділянку фронту. У липні стало відомо, що Дмитро Марченко повернувся до Миколаївської області.

Читайте також: Генерал Марченко розповів, коли може завершитися контрнаступ України

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram