Дмитро Марченко (Марчелло). Фото - Українська Правда

Генерал Марченко розповів, коли може завершитися контрнаступ України

Дмитро Марченко вважає, що досягти миру шляхом переговорів з Російською Федерацією уже неможливо.

Генерал-майор Дмитро Марченко спрогнозував, що успішний контрнаступ Збройних сил України може завершитися до кінця літа за умови, що західні партнери нададуть Україні усе необхідне озброєння.

Марченко переконаний, що війна швидко не закінчиться й зазначає, що його відомостей може бути недостатньо для прогнозування.

Я ніби реаліст. Прогнозувати я можу, виходячи із якихось обставин, відомостей і решти. Можливо, моїх відомостей недостатньо, щоб прогнозувати це. Але те, що це не закінчиться швидко, – це факт. Але знову ж таки: дадуть нам все озброєння, яке нам потрібне, контрнаступ, можливо, закінчиться до кінця літа. Десь там ми програємо у часі, дамо їм більше закопатися, так, це буде довше.

Військовий додав, що у переговорах з Російською Федерацією пройдено “точку неповернення” через військові злочини окупаційних військ. За його словами, Україна зараз має унікальну можливість відстояти свою незалежність та забезпечити собі вільне майбутнє. Він також відкидає будь-які пропозиції досягти миру шляхом територіальних поступок Російській Федерації.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram