Фото: REUTERS

Відсьогодні діти від 14 років зможуть отримати “тисячу Зеленського” за COVID-вакцинацію

Сьогодні, 7 лютого, набула чинності постанова Кабінету міністрів, яка розширює дію державної програми “єПідтримка” по виплаті 1 тисячі гривень вакцинованим на дітей віком від 14 років.

Це зазначено в урядовому документі № 68 від 2 лютого 2022 р, передає УНІАН.

Відповідна постанова “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1272” ухвалена під час засідання уряду 2 лютого. Документ розроблено з метою стимулювання вакцинації та підтримки громадян, зокрема осіб віком від 14 років, а також розширення сфер діяльності, в яких можна отримати послуги в рамках програми “єПідтримка”.

Читайте також: «єПідтримка»: куди найчастіше українці вкладають «тисячу за вакцинацію»

Перелік сфер діяльності, у яких можна отримати послуги в рамках програми, розширено, зокрема, на сферу освіти (у тому числі на оплату здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках та секціях, здобуття професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, харчування в закладах освіти та проживання в гуртожитках закладів освіти). Також дозволено придбання за кошти програми “єПідтримка” друкованих засобів масової інформації, товарів спортивного призначення, а також шкільного приладдя та канцелярських виробів.

Нагадаємо, в рамках програми “єПідтримка” українці подали вже 8,1 млн заявок на отримання однієї тисячі за вакцинацію, і вже витратили 2,5 млрд грн. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram