Віденський зоопарк перейшов на онлайн-презентації тварин

Закритий для відвідувачів через коронавірус Віденський зоопарк “Шьонбрунн” проводить щоденні онлайн-презентації своїх мешканців.

У рамках акції “Від звіряти – до тебе” на сайті зоопарку та сторінках у соцмережах публікуються фото та відео щоразу нової тварини, відповідно до прохань читачів, повідомляється на офіційному сайті зоопарку Відня.

“Людям пропонується написати нам, якої тварини у зоопарку їм особливо не вистачає, і ми виконаємо побажання і “доставимо” цю тварину прямо до них додому за допомогою фото та відео, опублікованих у соцмережах та на нашому сайті”, – заявила прес-секретарка звіринця Йоганна Буковски.

Фото: офіційний сайт зоопарку “Шенбрунн”

Найстаріший у світі зоопарк зачинив свої двері для відвідувачів у профілактичних цілях ще 11 березня. Однак, щоб не залишати віденців без їхніх улюбленців, було прийнято рішення забезпечити можливість віртуального відвідування.

Фото: офіційний сайт зоопарку “Шенбрунн”

У своїх щоденних дописах зоопарк інформує про те, як зараз живуть тварини та деякі цікаві факти з їхнього життя. Особливо не вистачає нині любителям звірят слоненяти Кібалі та ведмежати Фін’я.

Фото: офіційний сайт зоопарку “Шенбрунн”

Нагадаємо, що у миколаївському зоопарку народився баранчик із чотирма рогами

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram