Відбулось засідання комісії держпраці щодо виплати компенсації рідним померлої від COVID-19 миколаївської лікарки

У Миколаєві, 11 грудня, відбулося дистанційне засідання комісії з повторного спеціального розслідування факту смерті сімейного лікаря міської лікарні №3 Галини Колянчикової від COVID-19, котра визнала, що даний випадок пов’язаний з роботою медика.

Про це повідомляє Управління Держпраці в Миколаївській області.

Як повідомляв раніше телеканал “Україна 24”, у Миколаєві 65-річна сімейний лікар Галина Колянчикова померла від коронавірусу COVID-19, однак її рідним відмовили у виплаті компенсації, мотивуючи це тим, що захворювання не було пов’язано з професійною діяльністю. Галина Колянчикова мала цукровий діабет і їй заборонили приймати коронавірусних хворих.

За результатами повторного засідання було прийнято рішення про те, що даний випадок захворювання пов’язаний з умовами праці потерпілої.

Рішення прийнято більшістю голосів повторної спеціальної комісії.

При розгляді справи були  враховані матеріали попереднього спеціального розслідування  та  нові додаткові матеріали, у тому числі щодо встановлення джерела інфікування, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 грудня, від ускладнень, викликаних вірусом COVID-19, помер екс-президент МБК «Миколаїв» Борис Безкоровайний.

Як відомо, заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак заявила, що в Україні на COVID-19 вже перехворіло приблизно 3% населення. Ситуація з пандемією COVID-19 «дуже складна» і «тривожна», як практично у цілому світі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram