Фото: Микола Теремок / UA:Суспільне

Від COVID-19 помер співробітник Рівненської філії Суспільного

У місті Рівне від ускладнень, викликаних коронавірусом COVID-19, помер інженер місцевої філії телеканалу «UA:Суспільне» Микола Теремок.

Про це повідомила прес-служба видання.

Відзначається, що він один з шести працівників, у яких підтвердили зараження коронавірусом. На «UA: РІВНЕ» Микола Теремок пропрацював 25 років.

Завжди був відповідальним фахівцем, привітним колегою, хорошою доброзичливою людиною і прекрасним сім’янином. Колектив Суспільного мовника висловлює щирі співчуття рідним і близьким Миколи Теремка, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з 12 травня всі працівники Рівненський філії «Суспільного» перейшли у дистанційний режим роботи через підтвердження випадків захворювання COVID-19 у співробітників.

Одразу після підтвердження перших випадків інфікування на філії була негайно проведена повна дезінфекція  приміщень, всі працівники переведені на дистанційну роботу. Інфіковані колеги і люди, що з ними контактували – на самоізоляції. До того ж, ми ініціювали проведення колективного тестування всіх працівників філії»,— сказала менеджерка філії Людмила Хома.

Нагадаємо, у столичному інтернаті спалах COVID-19: інфіковано більше 80 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram