Ветерани АТО/ООС вчитимуть англійську

Автор – Сергій Лисюк, оператор – Олег Хусаінов

11 березня, в Миколаєві за ініціативи громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО/ООС» розпочалися курси англійської мови спеціально для ветеранів бойових дій. 

В умовах сучасності знання англійської мови є досить важливим, оскільки людина, що володіє іноземною мовою, автоматично стає більше затребуваною на ринку праці. А для ветеранів АТО/ООС це не просто можливість знайти хорошу роботу в цивільному житті, але й дуже необхідна для них післявоєнна соціалізація, – каже голова громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО/ООС» Ілля Шполянський.

Реалізація даного проєкту стала можливою за підтримки Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Раніше в рамках державної програми професійної адаптації були підготовані за спеціальностями «Водій категорії Б» та «Масажист». Тепер з’явилася ініціатива з проведення подібної підготовки з англійської мови. Кожен ветеран бойових дій моє можливість оволодіти додатковою спеціальністю за державні кошти, для цього потрібно стати на облік в наш департамент, – каже директор Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко.

На сьогоднішній день для вивчення англійської мови вже сформовано дві групи по десять осіб, а також в процесі формування знаходиться третя група.

Нагадаємо, у Миколаєві вшанували загиблих у лютому бійців АТО/ООС.

Дивіться також: У Миколаєві учасники АТО/ООС та Матері-героїні отримали нагороди

 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram