У Миколаєві вшанували загиблих у лютому бійців АТО/ООС

У Миколаєві біля меморіалу «Струни пам’яті» відбулась жалобна церемонія за загиблими в лютому бійцями АТО/ООС.

За Незалежність України в останній день зими поклали голови четверо військовослужбовців із різних куточків України. Це Дмитро Гринь, Клавдія Ситник, Володимир Федченко та Максим Хітайлов.

У жалобній церемонії  взяли участь військовослужбовці, волонтери, представники громадських організацій та небайдужі миколаївці. На початку заходу запалили лампадки і віддали шану загиблим хвилиною мовчання. Потім поклали квіти до меморіалу. Захід супроводжував військовий ансамбль 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Можливо, одна з цілей, яку ми  хотіли донести до наших городян, нашого суспільства це те, що мир в нашій країні і в нашому місті дається дуже важкою ціною, здоров’ям, кров’ю. І ми, напевне, не хотіли б, щоб люди забували про це. Щоб вони знали, якою ціною це все здобувається і щоб для них не закінчувалась ця неоголошена війна з випуском новин і переглядом чергового ролику на Youtube,» – зазначив прес-офіцер 79-ки Олександр Молодцов.

Раніше повідомлялось, на полігоні Широкий Лан відбулись навчання українських військовослужбовців за участю канадських інструкторів.

Дивіться також: Миколаївці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram