Верховний суд відновив Антощука на посаді очільника САД Миколаївської області

Верховний Суд України відновив Олександра Антощука на посаді начальника Служби автомобільних доріг в Миколаївській області.

Він приступив до виконання своїх службових обов’язків у четвер, 28 січня, повідомляється на сторінці Служби автодоріг у Facebook.

Як відомо, 22 липня 2016 року, за результатами засідання колегії «Укравтодору», начальник Служби автомобільних доріг Миколаївської області Олександр Антощук був звільнений з займаної посади за невиконання посадових обов’язків. Проте 2 травня 2019 року Олександра Антощук був відновлений на посаді рішенням суду.

Звільнено керівника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, який раніше завдяки фальсифікації документів…

Опубліковано Укравтодор Вівторок, 7 травня 2019 р.

Варто зазначити, що в грудні 2019 виконуючим обов’язки глави САД в Миколаївській області був призначений Владислав Невеселий. Тепер він буде займати посаду першого заступника глави Служби автодоріг.

У вересні 2019 року Заводський районний суд Миколаєва ухвалив відновити Олександра Антощука на посаді начальника Служби автодоріг.

Також «МАРТ» повідомляв, 5 січня, Офіс генпрокурора України направ польським колегам письмове повідомлення про підозру колишньому виконувачу обов’язків голови «Укравтодор» Славоміру Новаку, який не виконав рішення судів про поновлення на посаді екс-керівника Служби автодоріг у Миколаївській області Олександра Антощука.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram