ФОТО: ЗСУ

Великдень на передовій: бійцям ЗСУ передали більше 3 тисяч пасок

Для створення святкової атмосфери на передовій, в район проведення операції Об’єднаних сил на територіях Донецької та Луганської областей доставлено понад три тисячі великодніх пасок. 

Про це повідомляє прес-служба Командування об’єднаних сил ЗС України у Facebook.

– Лічені дні залишаються до світлого Христового Воскресіння. Поки всі активно готуються зустріти це свято вдома з справжньою щедрістю української душі, Командування об’єднаних сил Збройних Сил України разом із Православною церквою України та небайдужими українцями піклується про військовослужбовців, які нині виконують бойові завдання на передових позиціях і зустрічатимуть Великдень вдалині від рідних, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Дивіться також: Як миколаївці будуть святкувати Великдень
Фото: ЗСУ

Звичайно, що на лінії зіткнення життя не «мед», але українські підрозділи також прагнуть звичайної людської радості. Паски пеклись і передавались від щирого серця з побажаннями добра і злагоди, тому сподіваємося, що вони, хоч трішки «підсолодять» гіркий присмак війни, – повідомив Сергій Наєв.

Фото: ЗСУ
Фото: ЗСУ

Нагадаємо, Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир звернувся до миколаївців з проханням залишатися вдома на Великдень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram