Вбивці миколаївського науковця Миколи Шитюка суд дав 14 років

У Миколаєві Центральний суд відправив до в’язниці на 14 років вбивцю професора Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Миколи Шитюка.

Про це повідомили в прес-службі суду.

У вересні 2018 року професор був знайдений убитим у найманій квартирі у Миколаєві. Підозрюваним у вбивстві виявився 25-річний житель Миколаївського району, котрий є далеким родичем загиблого. 4 вересня підозрюваному у вбивстві обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснювався у закритому режимі колегією суддів у складі Катерини Лагоди, Сергія Медюка, під головуванням Дмитра Тішка.

У ході судового розгляду провина чоловіка повністю підтвердилась дослідженими доказами. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 14 років. Окрім цього, суд вирішив стягнути на користь двох потерпілих компенсацію моральної шкоди у сумі по 500 тис гривень та матеріальної у сумі 83 тис гривень, – сказано в повідомленні.

За клопотанням прокурора, судові засідання у справі про умисне вбивство професора Миколи Шитюка у зв’язку з необхідністю запобігти розголошення відомостей про особисте життя обвинуваченого, убитого і його родичів, проходили в закритому режимі.

Як відомо, у стаціонарному відділенні лікарні у с. Надбузьке Миколаївського району стався конфлікт між пацієнтами.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram