Варварівка першою відзначила День прапора підняттям національного стягу

У Варварівці напередодні Дня прапора підняли національний стяг. Традиційно мікрорайон першим відзначив свято, що передує Дню Незалежності України, і відзначається 23-го серпня.

На захід запросили учнів Варварівських 60-ї та 61-ї шкіл. Діти разом з викладачами традиційно підготували урочисту програму до свята. Розробили сценарій заходу, танцювальні та вокальні номери. Стяг також піднімав школяр, переможець олімпіад, учень 61-ї школи Нікіта Шульга.

Це вже така в нас добра стала традиція, що у Варварівці ми разом зі школами, разом з представниками підприємств, які працюють у Варварівці, кожного року напередодні Дня Незалежності, святкуючи День прапора, намагаємось першими в місті Миколаєві підняти державний стяг під звуки нашого гімну, – розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

На урочисту церемонію підняття стягу, окрім школярів, запросили представників Варварівських підприємств, духовенство. Приїхав міський голова Олександр Сєнкевич, який нагадав присутнім, що незалежність Україна виборює до сьогодні.

Незалежність – це не те, що можна отримати просто як папірець. Це те, що потрібно виборювати щодня і цим потрібно займатися з юності, зі школи. Насправді Незалежність – це ви. Це ваша боротьба, це ваша робота для того, щоб наша країна ставала незалежною в усіх сенсах: економічному, соціальному і, головне – в ментальному, – сказав мер школярам.

Традиційно до свята Дня прапора приурочили церемонію вручення перших паспортів. Документ громадянина України отримали Юлія Зіміна та Іванна Скарлат. Після Варварівки подібні урочистості відбуватимуться по всьому місту.

Нагадаємо, у Миколаєві триває будівництво дюкеру – тобто трубопроводу під дном річки – та магістральних мереж водопостачання мікрорайону Варварівка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram