ВАЛЕРІЯ ПУШКАР здобула І місце на національних змаганнях з ВЕЛОСПОРТУ

З 31 серпня по 3 вересня на Львівщині пройшли змагання з велоспорту. На відкритій першості країни представниця миколаївської школи олімпійського резерву з велоспорту Валерія Пушкар за підсумками трьох етапів гонки «Критеріум» посіла І місце.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: