В управлінні охорони здоров’я розказали про причини збільшення кількості хворих на коронавірус у Миколаєві

12 жителів Миколаєва, у яких за минулу добу було виявлено коронавірусну інфекцію – це контактні особи городян, у яких COVID-19 було виявлено днем раніше.

Про це повідомила начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай журналістам ТРК МАРТ.

За її словами, наслідком такого спалаху стало порушення городянами карантинних норм.

Під кінець карантину люди вже занадто розслабилися. Ми зараз встановлюємо всі зв’язки хворих, і з’ясовується, що хтось ходив до церкви, хтось відвідував місця скупчення людей без маски, приймав гостей або їздив у сусідні села і міста, де були спалахи коронавирусной інфекції. Всі вважали, що Миколаїв – місто, де не було великого підйому захворюваності, тому можна розслабитися, – сказала Ірина Валентинівна.

Усі сьогоднішні виявлені 12 осіб з коронавірусом – це контактні особи. Двоє людей – це члени сім’ї госпіталізованого співробітника «Миколаївводоканал». Поки ніхто з нововиявлених хворих не госпіталізований – усі вони під наглядом перебувають вдома, перебіг хвороби це дозволяє. У разі погіршення стану, пацієнти будуть направлені до стаціонару.

Нагадаємо, станом на 9:00 8 травня в Україні 14195 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 361 летальний, 2706 пацієнтів одужало.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram