В управлінні охорони здоров’я підбили підсумки роботи за пів року

В управлінні охорони здоров’я міської ради підбили підсумки роботи в першому півріччі 2021-го року. Підсумкова колегія відбулась в актовій залі Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Звітувала начальник управління Ірина Шамрай, яка на початку звіту розповіла, що вже за тиждень має розпочати роботу ангіограф, який встановили на базі першої міської лікарні. Апарат дозволяє надавати ефективну допомогу при таких невідкладних станах, як інсульти і інфаркти.

Відкриємо ангіограф, кардіоцентр у нас буде в повному комплекті. До кінця року відкриємо відділення гемодіалізу на 12 ліжко-місць, ми будемо також автономні в наданні медичної допомоги. В нас не буде таких випадків, коли ми просимо пацієнтів з компартмент-синдромом 3-4 доби, щоб їх взяли на терміновий гемодіаліз, в результаті доходить до аналізів, які вже будуть незворотними, на жаль. Я думаю, що ці питання ми будемо вирішувати, – розповіла Ірина Шамрай.

За словами начальниці управління охорони здоров’я активно ведеться робота зі створення в Миколаєві першого перинатального центру на базі пологового будинку № 3.

7 мільйонів ми виділили за рахунок міського бюджету на обладнання і вже завезено туди це обладнання. У нас кошти соцекономрозвитку є, я навіть боюсь називати цю суму. Я думаю, по факту ми її вже озвучимо, коли велике обладнання до кінця року зайде в третій пологовий будинок саме для реанімації там новонароджених, виходжування таких дітей. Ми будемо все це паралельно відпрацьовувати, – додала начальниця управління охорони здоров’я.

Протягом минулого року встановили 66 суглобів, в тому числі 8 колінних. В 2021-му закуплені 85 комплектів на весь рік, 5 з яких вже встановили пацієнтам з травмами.

Я вам не можу сказати, яке це має соціальне значення. Сьогодні мені телефонував чоловік, якому 61 рік, він плакав у слухавку, тому що він каже, що декілька років не виходить з дому через больовий синдром. Ми йому замінимо суглоб на цьому тижні. Ми не ставимо суглоби за 30 тисяч, ми ставимо за 55-65 тисяч гривень. Співвідношення ціна-якість дуже достойні, дуже! – каже чиновниця.

Ірина Шамрай повідомила, що в даний час по Миколаєву близько 16 тисяч людей не отримали виплати по лікарняним листам через їх фізичну відсутність.

Профільний заступник міського голови Анатолій Петров, присутній на підсумковій колегії акцентував на необхідності обов’язкової вакцинації всіх медичних працівників від COVID – 19, тому що саме щеплення допомагає уникнути складного перебігу хвороби. А заступник Ірини Шамрай Віктор Фаюк нагадав, що в місті розгорнуті і працюють одразу в кількох районах центри вакцинації: на вулиці Космонавтів, 26, на базі ЦПМСД № 2, на вулиці Київській три, (ЦПМСД № 6) і на Шосейній, 128, це амбулаторія № 3.

Раніше повідомлялось про те, що понад 15% миколаївців отримали перше щеплення від коронавірусу.

Поширити:

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031