Кінематограф. Фото - Pixabay

В Україні з’явився онлайн-довідник національних фільмів

Державною агентство з питань кіно презентувало онлайн-довідник національних фільмів.

Спеціально для онлайн-довідника зроблено кадри й оцифровано титри до майже 20% представлених кіноробіт. У базі даних 12 713 кінопрофесіоналів та 384 компанії-виробники українського кіно, пише Діло з посиланням на прес-службу Держкіно.

“Раді представити вашій увазі онлайн-довідник “База національних фільмів України” – найповнішу базу даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Ми маємо на меті створити безкоштовну інформаційну платформу про аудіовізуальний сектор України, яка об’єднає провідних спеціалістів кіноіндустрії нашої країни”.

Зазначено, що наразі в онлайн-довіднику міститься інформація про 2 157 фільмів: створених за підтримки Держкіно (з 2007 року і дотепер); створених за підтримки Мінкультури (держзамовлення, до 2006 року); сучасні стрічки, створені без залучення держфінансування.

Читайте також: #Лесяпоруч: миколаївські освітяни проводять мистецький челендж до 150-річчя Лесі України

“У довіднику доступна інформація про фільми, створені не лише за період незалежності, а й у попередні роки, у тому числі – фільми Всеукраїнського фотокіноуправління, Українфільму, кіностудії ім. Довженка, УкрАнімаФільму, Київської студії науково-популярних фільмів, Укркінохроніки та багатьох інших”, – зазначають у відомстві.

Нагадаємо, що українська спортивна драма “Пульс” визнана найкращим фільмом на кінофестивалі Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у Сполучених Штатах Америки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram