В Україні з’явиться ще одне свято

В Україні з’явиться ще одне свято – День виноградаря і винороба. У 2020 році його відзначатимуть 8 листопада.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив під час поїздки на Закарпаття.

Президент Зеленський підписав указ про встановлення офіційного свята. В Україні День виноградаря і винороба відзначатиметься у другу неділю листопада.

Це важлива складова для сільського господарства, важлива для інфраструктури й робочих місць у сільській місцевості. Сьогодні я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято – День виноградаря і винороба. Я знаю, що це було важливо для людей, які працюють у цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави також зазначив, що уряд і профільне міністерство мають представити комплекс заходів для розвитку українського виноградарства та виноробства.

Ми часто кажемо про «економічний націоналізм». Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно, кримське вино за якістю та популярністю нічим не поступалося італійським, іспанським та французьким винам, – наголосив президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський ознайомився з ходом військових навчань на Миколаївщині. 23 вересня президент України відвідав полігон Широкий лан. Там глава держави перевірив хід командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram