В Україні заснували літературну премію за найкращі історичні твори

У Вінницькій області заснували Всеукраїнську літературну премію імені Миколи Рябого за найкращий літературний твір історичної тематики.

Про це у Facebook повідомив голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників Вадим Вітковський, передає Укрінформ.

“Вінницьке обласне відділення Національної спілки письменників України та обласна комунальна установа «Видавничий дім “Моя Вінниччина”, спільно з родиною Миколи Рябого оголошують про заснування щорічної Всеукраїнської літературної премії імені Миколи Рябого за найкращий літературний твір історичної тематики (поема, оповідання, повість, роман, п’єса) видані, опубліковані чи поставлені на сцені поточного року”, – повідомив Вітковський.

За його словами, лауреатові вручатимуть грошову премію, диплом установленого зразка щороку, до 7 грудня, дня народження видатного українського письменника і патріота Миколи Рябого.

Читайте також: За романом Джорджа Оруелла «1984» знімуть міні-серіал

Твори на здобуття премії прийматимуть щорічно до 1 листопада на адресу Вінницької обласної організації НСПУ.

Нагадаємо, що Український інститут національної пам’яті представив проект краєзнавчих лекцій про степову Україну без імперських міфів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram