Фото: МВС

В Україні зафіксовано більше 400 порушень правил карантину

Поліцейські склали 405 адмінпротоколів та розпочали 6 кримінальних проваджень за порушення правил карантину в Україні.

Про це повідомляє управління комунікації Національної поліції України.

На сьогодні до несення служби залучено понад 14 000 поліцейських та 2 100 військовослужбовців Національної гвардії України.

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. У результаті поліцейські склали 405 адміністративних протоколів за ст. 44-3 “Порушення правил щодо карантину людей” Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дивіться також: Центральна адміністрація попередила порушників карантинних обмежень
Фото: МВС

Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині. Зокрема поліцейські склали 75 адмінпротоколів.

Також порушення виявлені у Києві (31), Київській (32), Донецькій (62), Запорізькій (25), Херсонській (21), Сумській (20),  Волинській (16), Вінницькій (14), Львівській (12), а також у Миколаївській  (11), Кіровоградській (9), Харківській (5) та Закарпатській  (3) областях.

Дивіться також: міськрада спрямувала понад 45 мільйонів гривень для запобігання поширення коронавірусу

Крім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості по 6 фактам за ст. 325 КК України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням). Зокрема  у Харківській (3 факти), по 1 – у Волинській, Сумській та Дніпропетровській областях.

Нагадаємо, у миколаївських супермаркетах, після запровадження карантинного режиму, розгорнувся шалений ажіотаж на товари першої необхідності.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram