В Україні вперше нагородили жінок-професіоналів в сфері ядерної енергетики

В рамках II Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine», яка пройшла в Києві 27 листопада, відбулася церемонія вручення першої премії «WiN Ukraine Award» для жінок – визнаних професіоналів в сфері ядерної енергетики.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

За рішенням журі конкурсу «WiN Ukraine Award», серед жінок, що працюють в різних сферах ядерної енергетики, мають відповідні компетенції, досвід і досягнення, Катерину Білу – заступник директора Департаменту міжнародної безпеки МЗС України – начальницю відділу по контролю над озброєннями та нерозповсюдження зброї масового знищення – визначено переможницею в номінації «Професіоналка», – йдеться у повідомленні.

Подія стала першим в своєму розумінні відмінністю і початком доброї традиції для мотивації і розширення можливостей жінок, які працюють в ядерній сфері України.

У церемонії вручення премії «WiN Ukraine Award» взяли участь представники державних органів влади України, громадських і міжнародних організацій, посольств США, Швеції, Норвегії, Канади і Великобританії в Україні.

Відзначається, що захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» – «WiNUkraine» за підтримки Посольства США, шведського і норвезького регуляторних органів.

Довідково: ІІ Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»/«Women in Nuclear Ukraine» присвячується висвітленню важливих питань ядерного сектору України та механізмам їх вирішення. Організація є українським осередком всесвітньої некомерційної асоціації «Women in Nuclear Global».

Під час заходу обговорювалися такі питання, як розвиток гендерної рівності в ядерній галузі, кар’єрне зростання в ядерній енергетиці, дефіцит та актуалізація профільних спеціальностей галузі, перспективи науки, технологій, інновацій та розвитку ядерного сектору, стійкість національної безпеки в контексті екологічної, ядерної та кібербезпеки.

Нагадаємо, у Миколаєві, 27 листопада, діячів культури та мистецтва нагородили почесним званням «Зірка культури». Ними стали п’ять містян, які за рішенням художньої ради залишили за останній рік унікальний слід у культурному житті міста.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram