Фото: Прес-служба Миколаївської міської ради

Журналіста телеканала “МАРТ” Сергія Мельникова нагородили званням “Зірка культури” 2020

У Миколаєві, 27 листопада, діячів культури та мистецтва нагородили почесним званням «Зірка культури». Ними стали п’ять містян, які за рішенням художньої ради залишили за останній рік унікальний слід у культурному житті міста.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Ініціативу з відзнаками започаткували у 2017 році до дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається 9 листопада. Цього року попри пандемію та жорсткі обмеження лауреати отримали свої нагороди.

Одним із лауреатів став журналіст телеканалу «МАРТ», автор культурних і спортивно-розважальних проєктів Сергій Мельников.

Неймовірно приємно отримувати таку нагороду, це не тільки моя, але й усіх людей, які працюють разом зі мною. Я дуже гордий, що можу розповісти про це батькам і своїй родині, – розповів ведучий програми «Вперед, Миколаїв!».

Дивіться також: Червона доріжка, якісне кіно та шампанське:
початок Манхеттенського фестивалю 2020

Відзнаки отримали ще чотири діячів мистецтва:

  • керівник народного художнього колективу ансамблю танцю «Юність Прибужжя» Ігор Белічко;
  • композитор, викладач з класу «Контрабас» коледжу музичного мистецтва Владислав Коршунов;
  • диригент естрадно-симфонічного оркестру коледжу музичного мистецтва Андрій Криворучко;
  • диригент камерного оркестру «Ars-Nova» В’ячеслав Латко.

Вже більше двадцяти діячів культури, які внесли свій внесок у розвиток культури міста, стали володарями звання «Зірка культури». І у наступні роки цей список буде поповнюватись ще новими прізвищами небайдужих та талановитих миколаївців.

Нагадаємо, почесну відзнаку «Зірка культури», започатковану у 2017 році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, цього року отримав журналіст ТРК “МАРТ” Сергій Мельников.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram