Фото: особистий архів Сергія Мельникова

“Зірка культури” на телеканалі “МАРТ”: журналіст Сергій Мельников отримав почесну нагороду

Почесну відзнаку «Зірка культури», започатковану у 2017 році за ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, цього року отримав наш колега – журналіст ТРК “МАРТ” Сергій Мельников.

Про це повідомляє пресслужба Управління культури та охорони культурної спадщини.

Вже більше двадцяти діячів культури і художніх колективів Миколаєва, які присвятили своє життя служінню мистецтву та внесли вагомий особистий внесок у розвиток культури міста, стали володарями цього Почесного звання. Кожен з лауреатів залишив свій, унікальний слід у культурному житті міської громади. Рішенням Художньої ради при управлінні з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради, засідання якої відбулося 30 жовтня, за непересічний талант, досягнення високих творчих результатів Почесну відзнаку «Зірка культури» у 2020-му році отримують:

Сергій Мельников – журналіст ТРК «МАРТ», ведучий знакових масових заходів у Миколаєві та в Україні, автор культурних і спортивно-розважальних проєктів.

Скріншот з серіалу “Черговий лікар”

Протягом останнього творчого року виступив у ролі члена авторських груп таких мюзиклів як: «Отель Санрайз», «Амур не промажет», «Мужчины на сносях», що ставились на базі ММПК «Молодіжний», зібравши тисячі глядачів.

ФОТО: NikLife. Сергій Мельников зліва

Він є автором і актором багатьох із музичних кліпів на міську тематику, які переглянули у соцмережах більше чотирьох мільйонів користувачів. Сергій плідно співпрацює з відомими миколаївськими режисерами, сценаристами, акторами, музикантами і хореографами.

ФОТО: Вечірній Миколаїв

Разом з однодумцями створив творче об’єднання «Обычные люди», у складі якого, окрім професійних артистів, є і аматори, що дозволяє залучати сьогодні до культурних заходів ще більше творчих, обдарованих талантом миколаївців.

Минає ще один рік, сповнений для талановитих миколаївців творчих злетів, карколомних експериментів та нових креативних форм творчості. Навіть за жорстких обмежень, зумовлених пандемією і карантином, працівники культури у непростих і  незвичних для себе умовах кожного дня доводять, що мистецтво живе всюди, плекаючи в нас лише добрі та світлі почуття – йдеться у повідомленні.

Окрім того, свої почесні нагороди отримали:

Ігор Белічко – керівник народного художнього колективу ансамблю танцю «Юність Прибужжя» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, засновник і хореограф колективу «Braves crew». Ігор активно розвиває сучасні стилі танцю на теренах Миколаєва. «Braves crew» – єдина команда в нашому місті, яка взяла участь у відбірковому етапі World of Dance HBO, продюсером телевізійної версії якого є голлівудська зірка Дженіфер Лопес. Ігорю Белічко вдалося організувати у Миколаєві цілу низку майстер-класів від топових хореографів України.

Владислав Коршунов – композитор, викладач з класу «Контрабас» Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва, артист Муніципального камерного оркестру Миколаївського міського палацу культури та урочистих подій, член Національної спілки композиторів України, лауреат обласної премії ім. М. Аркаса. У творчому доробку композитора симфонічна, камерна, інструментальна музика, обробки українських народних пісень. Владислав написав музику до багатьох театральних вистав, радіоспектаклю «Ступай со мной» та літературно-музичної постановки «Скорбя и ликуя». Він є засновником клубу композиторів «Ad libitum», який об’єднує понад 20 миколаївських композиторів, та ініціатором і співорганізатором Миколаївського міського відкритого фестивалю композиторського мистецтва академічного спрямування «Вечір прем’єр». У 2020 році за редакцією Владислава Коршунова вийшла і була презентована збірка «Пісні та романси: вокальні твори миколаївських композиторів у супроводі фортепіано».

Андрій Криворучко – директор Дитячої музичної школи №8 та диригент естрадно-симфонічного оркестру Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва. Цей творчий рік став для Андрія Борисовича надзвичайно насиченим і яскравим. Зокрема, слід відзначити серію концертів «Прогулянки Монмартром», де митець виступив як виконавець, у співпраці з артистами Миколаївської обласної філармонії, проєкт «Українські народні мелодії в джазових обробках та авторських аранжуваннях» на сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, в якому він виступив як автор та диригент. У творчому доробку Андрія Борисовича: авторство у дитячому музично-художньому проєкті «Мистецтво просто неба» в парку Народний сад; керівництво проєктом «Студія звукозапису для учнів мистецьких шкіл Миколаєва», де саме він є автором аранжувань. Багаторазові виступи з учнівським ансамблем гітаристів «Байор» ДМШ № 8 та з «Acoustic Band» і Тетяною Орловою отримали чимало схвальних відгуків від городян.

В’ячеслав Латко – старший викладач кафедри музичного мистецтва ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»; диригент камерного оркестру «Ars-Nova» та естрадно-симфонічного оркестру Миколаївської обласної філармонії. Визначними подіями у творчому житті митця цього року стали: концерт «Ніч у театрі», «Великий Новорічний концерт», Концерт до Дня всіх закоханих, концертна програма до Дня Європи, «Хіти класичної музики», Миколаївський міський відкритий фестиваль композиторського мистецтва академічного спрямування «Вечір прем’єр», активна робота у Миколаївському клубі композиторів «Ad libitum».

Щиро вітаємо всіх із прийдешнім професійним святом, а володарям Почесного звання «Зірка культури» зичимо невичерпного натхнення, потужної творчої енергії та нових приголомшливих ідей!

Фото: Управліня культури

Нагадаємо, що 9 листопада Україна відзначає Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Враховуючи внесок працівників культури у відродження національних традицій, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та на підтримку волевиявлення української громадськості, в Україні відзначається свято всіх, причетних до розвитку галузі та популяризації мистецтва серед широкого загалу співвітчизників.

Як раніше повідомлялось, Харлан і Середа нагороджені премією «Герої спортивного року»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram