Діти. Фото: Pixabay

В Україні суттєво зменшилась кількість дитячого населення

Більш як 386 тисяч дітей перебувають у складних життєвих обставинах, а 10 тисяч з початку цього року отримали статус сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

Всього кількість дитячого населення зменшилась на 40%. Про це заявив глава директорату захисту прав дітей Мінсоцполітики Руслан Колбаса, повідомляє Корреспондент.

Останнім часом, ситуація, яка відбувається в країні, підштовхує до того, що збільшується кількість дітей у складних життєвих обставинах. У нас на 40% зменшилася взагалі кількість дитячого населення. Зменшується відсоток шлюбності, збільшується відсоток розлучень на тисячу населення, у нас зменшується загальна кількість народжуваності дітей, – сказав Колбаса.

Дивіться також: Юні зірки подіуму: у модельній школі «Junior School” відбувся випускний вечір

Чиновник додав, що тільки за останні п’ять років кількість народжених дітей з 465 тисяч зменшилася до 330 тисяч.

Це все говорить про те, що є певні проблеми з сім’ями і ризик складних життєвих обставин збільшується в рази. Із 2014 року кожна п’ята дитина народжується поза шлюбом. Десять тисяч дітей отримали статус дитини, позбавленої батьківського піклування, або сирітства за рік. Більш як 386 тисяч дітей перебувають у складних життєвих обставинах, – резюмував Колбаса.

Раніше повідомлялось, що міська станція юних натуралістів втілила у життя проєкт “Еколенд”. Він спрямований на екологічну просвіту молоді нашого міста.

За словами директора Міської станції юних натуралістів Наталії Ярошенко, основна мета проекту – підвищення екологічної культури. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram